Новини Золочівщини
09:44, 03 квітня 2014
2059
0

Впорядкуймо спортивні майданчики разом

Впорядкуймо спортивні майданчики разом
Admin
Фото: НУС

Усі ми знаємо, що стан дитячих та спортивних майданчиків у місті і в районі бажає бути кращим. Дитячий спортивний майданчик мусить бути, і бути в належному, безпечному стані не тільки в кожному місті, а й у кожному селі, селищі, у дворі. Бо фізичний розвиток дітей та підлітків є на одному з перших місць у повноцінному розвитку людини.

Минулого року на Львівщині було виділено кошти на облаштування по п'ять антивандальних спортивних гімнастичних майданчиків у 20 районах області. Такі міцні майданчики покликані активізувати та залучити якнайбільше мешканців до занять фізичною культурою та спортом. Антивандальні майданчики та елементи до них є максимально стійкими до прояву різного роду агресії. Їх фактично неможливо буде пошкодити.

За іншою обласною програмою у 2013 році виділено субвенцію з обласного бюджету на два спортивних майданчики обладнані тренажерами, які вже встановили на Золочівщині: перший з'явився у селі Ясенівці, а минулого тижня встановлено тренажери на дитячому майданчику на вулиці Львівській поруч із центром «Спорт – для всіх».

Як повідомив головний спеціаліст відділу молоді та спорту Управління з питань освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Андрій Стельмах, на Золочівщині з 1 до 30 квітня проводиться Всеукраїнський місячник «Спорт для всіх – спільна турбота», щоб покращити умови для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою і масовим спортом різних соціальних та вікових груп населення за місцем проживання та масового відпочинку. В період проведення місячника будуть здійснені масові заходи з підготовки найпростіших фізкультурно-оздоровчих та спортивних споруд до весняно-літнього сезону.

Серед основних завдань місячника: упорядкування та облаштування спортивних майданчиків напередодні весняно-літнього сезону за участю громадськості; проведення інформаційно-пропагандистської кампанії з метою привернення уваги державних та недержавних організацій до питань створення належних умов для щоденних занять населення фізичною культурою; стимулювання співпраці органів місцевого самоврядування, суб’єктів підприємництва та громадських організацій, мешканців житлових мікрорайонів, особливо молоді, щодо будівництва, ремонту, облаштування та утримання місць для самостійних і групових занять різними видами рухової активності людей на дозвіллі; запровадження сучасних стандартів активного дозвілля та створення здорової конкуренції серед місцевих громад щодо забезпечення належних умов для занять масовою фізичною культурою.

Організатори просять золочів‘ян активно долучатись до упорядкування та облаштування спортивних майданчиків, особливо дитячих. Не будьмо байдужими, адже дитячо-спортивні майданчики – це велика сходинка до активного дозвілля наших дітей, а, отже, зміцнення їхнього здоров'я.

Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.