Новини Золочівщини
22:19, 28 березня 2014
1249
0

З кобзарем у серці

З кобзарем у серці
Admin
Фото: НУС

Він був кріпаком – і став велетнем у царстві людської культури.

Він був самоуком – вказав нові, світлі і вільні шляхи професорам і книжним ученим. Десять літ він томився під вагою російської солдатської муштри.

Доля переслідувала його в житті, скільки лиш могла, та вона не зуміла перетворити золота його душі у ржу, ані його любові до людей, у ненависть і погорду, а віри в Бога у зневіру і песимізм.

Найкращий і найцінніший скарб доля дала йому лише після смерті – невмирущу славу і все розквітаючу радість, яку в мільйонів людських сердець все наново збуджуватимуть його твори…

Іван Франко

Відголосом святкування 200 річниці з дня народження Тараса Шевченка можна вважати проведення тематичних заходів присвячених Великому Кобзареві.

Саме тому в Навчальному центрі МВС України у години виховної роботи відбуваються такі  заходи.

Днями в клубі частини для особового складу строкової служби проводився літературний вечір «З Кобзарем у серці» за участю працівників центральної районної бібліотеки ім. І. Франка Інни Джегур, Оксани Замківської, Оксани Кармазин та Віри Шафранської.

Розпочався вечір із розповіді про біографію Великого Кобзаря, про його важкий шлях від кріпака до визнаного митця. Звучало багато віршів з його творчого надбання, в яких у великій мірі відображається сьогодення. На завершення для особового складу було представлено слайд-шоу про творчість Тараса Шевченка у супроводі пісень на слова геніального поета.

Після проведеного заходу у військовослужбовців Навчального центру залишилось надзвичайно багато позитивних емоцій та вражень.

Та не однаково мені,

Як Україну злії люде

Присплять, лукаві, і в огні

Ї окраденую, збудять…

Ох, не однаково мені.

Майор Роман СИДОРОВИЧ

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.