Новини Золочівщини
Організатори запрошують на фестиваль української пісні і танцю у селі Червоному
![Організатори запрошують на фестиваль української пісні і танцю у селі Червоному](/uploads/posts/2021-08/thumbs/1629311018_afsha-1.jpg)
22 серпня у селі Червоне відбудеться Фестиваль української пісні і танцю «Україно, ти для мене диво...»
У програмі фестивалю – козацькі забави, майстеркласи, дитяче свято, ярмарок, виставки, виступи місцевих виконавців, військового оркестру Навчального центру ім. В. Вишиваного Національної гвардії України, Народного вокально-хореографічного ансамблю «Викрутасики», святкова дискотека.
Спеціальні гості свята – солістка Анна Богачевська та кавер-гурт «Prime Band», м. Львів.
У програмі фестивалю – козацькі забави, майстеркласи, дитяче свято, ярмарок, виставки, виступи місцевих виконавців, військового оркестру Навчального центру ім. В. Вишиваного Національної гвардії України, Народного вокально-хореографічного ансамблю «Викрутасики», святкова дискотека.
Спеціальні гості свята – солістка Анна Богачевська та кавер-гурт «Prime Band», м. Львів.