Новини Золочівщини
Золочівський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області тимчасово припиняє прийом громадян
![Золочівський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області тимчасово припиняє прийом громадян](/uploads/posts/2021-08/1628691503_unnamed.jpg)
Золочівський районний відділ Головного управління Державної міграційної служби України у Львівській області, тимчасово припиняє прийом громадян з 17 до 18 серпня.
У цей період територіальний підрозділ переїжджатиме та здійснюватиме ремонтні роботи обладнання.
А вже з 19 серпня працівники ГУ ДМС у Львівській області, готові приймати всіх охочих отримати адміністративні послуги за новою адресою: місто Золочів, вулиця Лермонтова, будинок 1 (приміщення Державної податкової служби), 1 поверх, праве крило.
У цей період територіальний підрозділ переїжджатиме та здійснюватиме ремонтні роботи обладнання.
А вже з 19 серпня працівники ГУ ДМС у Львівській області, готові приймати всіх охочих отримати адміністративні послуги за новою адресою: місто Золочів, вулиця Лермонтова, будинок 1 (приміщення Державної податкової служби), 1 поверх, праве крило.