Новини Золочівщини
18:02, 06 тра 2021
572
0

Ясенівці – серед переможців соціально-культурної програми «АктивуйСя»

Ясенівці – серед переможців соціально-культурної програми «АктивуйСя»
Gazeta
Фото: НУС
Департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА спільно з Львівською освітньою фундацією визначили переможців соціально-культурної програми «АктивуйСя».

На конкурс подали 70 заявок із різних населених пунктів усієї області.

Переможцями стали 11 громад:

Золочівська ТГ – с. Ясенівці.
Мостиська ТГ – с. Черневе.
Червоноградська ТГ – c. Бендюга.
Сколівська ТГ – с. Межиброди.
Червоноградська ТГ – с. Волсвин.
Красненська ТГ – с. Полоничі.
Жовтанецька ТГ – с. Горпин.
Червоноградська ТГ – м. Соснівка.
Стрілківська ТГ – с. Мшанець.
Жовтанецька ТГ – с. Вислобоки.
Яворівська ТГ – с. Коханівка.

Нагадаємо, що конкурс «АктивуйСя» стартував у 2018 році. Відтоді департамент з питань культури, національностей та релігій ЛОДА та Львівська освітня фундація щорічно реалізовують цей соціально-культурний проєкт для малих громад Львівщини. Переможці конкурсу отримають фінансування на проведення заходів культурно-мистецького та соціального спрямування, метою яких є формування практичних навичок художньої, мистецької, культурної діяльності дітей, їх творчий розвиток.

Ідея проєкту у самій його назві – активуючи свої ініціативи, активізовуй громаду, в якій живеш. Учасниками є Народні доми, бібліотеки та релігійні громади з локальних малих громад Львівщини.

«Завдяки цьому проєкту у Львівській області народні доми, бібліотеки, школи і церкви стали майданчиками для зустрічі та творення змін у локальних громадах. Їх спільні зусилля справді об’єднують громади задля важливої мети – організації якісного дозвілля дітей та молоді. Важливу роль у цьому проєкті відіграє співпраця парафіяльних громад із закладами культури. Адже окрім заходів культурно-мистецького спрямування, для дітей проводять ще й катехитичні зустрічі і біблійні уроки», – зазначив заступник голови ОДА Іван Собко.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.