Новини Золочівщини
17:03, 05 квітня 2021
399
0

У селі Бонишин пожежники борються з вогнем

У селі Бонишин пожежники борються з вогнем
Gazeta
Фото: НУС
Сьогодні, 5 квітня, внаслідок підпалу сухої рослинності виникла пожежа у селі Бонишин. Про це повідомив староста Ярослав Сенчук. До гасіння пожежі було залучено пожежників ДПРЧ-13 м. Золочів. На цей час боротьба з вогнем триває.
Пожежники нагадують, з поверненням сухої і теплої погоди, частішають випадки виникнення пожеж через спалювання сухої трави. Наслідками таких дій можуть бути масштабні пожежі, а також загроза знищення житлових будівель та життю людей. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе. Регулярні підпали знищують біорізноманітність та порушують природну рівновагу.
Під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань. Часто до вогню потрапляє різне сміття, що істотно підсилює рівень забруднення повітря і збільшує шкоду для здоров’я.
Пам’ятайте, спалювання сухої рослинності або її залишків не лише завдає суттєвої шкоди довкіллю, знищуючи живу природу, а й призводить до інших негативних наслідків, загрожуючи життю та здоров’ю людей.
Тому, щоб не сталося лиха, слід бути особливо обережним з вогнем:
очищати місце, призначене для вогнища, від сухої трави, листя, гілля;
не розкладати багаття поблизу звисаючих крон дерев, в хвойних молодняках, серед сухого очерету;
не залишати вогнище без нагляду;
не залишати місць відпочинку, не переконавшись, що вогонь погашено.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.