Незабаром тут буде відпочинкова зона

nus.in.ua, 17 тра 2019, 18:50
0
14
Роздрукувати
Незабаром  тут буде відпочинкова зона

Вчора у Золочеві традиційно наводили лад, готувались до Великодня. Вимальовується гарна картина біля річки Млинівки, що протікає територією першої школи.
Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова Золочева розповідає:
– Середа – традиційно у Золочеві є днем громадських робіт. І сьогоднішній день не є винятком. Ми впорядковуємо русло річки Млинівки. Силами працівників комунальних підприємств. Сьогодні нам допомагає підприємство «Золочівагробуд» під керівництвом нашого депутата Йосипа Барабаша. Сьогодні нам допомагають працівники Золочівського управління водного господарства під керівництвом Ігоря Савчука. Що ми робимо? Ми дещо змінюємо вимощення каменем над руслом. Ми насипаємо землю, бо тут будемо садити ще декілька гарних сакур. Тут є гарна алея, яку ми висадили з представниками посольства Японії. А також незабаром тут буде реалізовано мікропроект «Млинівка – громадський простір у підніжжі Золочівського замку». В рамках цього проекту ми зробимо гарні сходи, виконаємо гарне замощення, поставимо гарні лави для відпочинку. А спільно з Львівською обласною радою, Золочівською районною радою та Золочівською міською радою ми облаштуємо універсальний спортивний майданчик із наливним покриттям, де можна буде займатися великим тенісом, баскетболом, волейболом та міні-футболом. Отака прекрасна буде тут відпочинкова зона. І я всіх заохочую до праці та звертаючись до вас, дорогі золочів’яни, прошу завершувати прибирання території, не затягувати до Великодньої суботи, бо комунальники також люди, мають родини, також готуються до свят. Хай нам всім допомагає Господь.

Леся ГОРГОТА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама