Попрощалися з зимою

nus.in.ua, 1 березня 2019, 17:01
2
91
Роздрукувати
Попрощалися з зимою

У п’ятницю, 22 лютого, у ДНЗ №7 «Веселка» під керівництвом вихователя М. М. Гупаловської та музкерівника Е. А. Леськів, в затишній актовій залі відбулось святкування одного із найвеличніших християнських свят – Стрітення Господнього. Окрім біблійної  розповіді про зустріч малого Ісусика із пророком Симеоном у храмі, куди його принесла Пресвята Богородиця, існує давнішня інтерпретація на тему Стрітення, коли люди ставились до природи, як до Матері. Вважалось, що саме 15 лютого зустрічаються дві пори року – Зима та Весна. В цей день співались язичницькі пісні-замовляння на тепло та добре літо, відбувались гадання: «Доленько, Доле, дай мені збіжжя, теплу одежу ще й силу ведмежу». Період від Стрітення (зустрічі зими з весною) до Благовіщення вважався біологічною межею зимоборства.
Тож дитяча казка, про кінець зими у лісі, пригадала гостям свята, як швидко змінюються пори року і невпинно летить час.  З легким сумом учасники свята, майбутні цьогорічні випускники групи «Калинка», піснями й танцями прощались із традиційними зимовими дитячими радощами грою у сніжки. І водночас, як і годиться безтурботній дітворі, виглядали тепле сонечко й прислуховувались до щебету весняних пташок. Зайчик, Ведмедик та Синичка, Зима та Весна  –   герої казки з готовністю приймають теперішність змін у природі, радіють молодій зеленій траві та свіжому леготу у весняному лузі. Окрасою свята став танок дівчаток під неймовірну  народну «Веснянку», гра на сопілці малого пастушка та дитячий блиск усміхнених очей.
Єва ТОЦЬКА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

2 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
haydoubtmi — 17 березня 2019 05:27
?? ??????????. ????????? ??? ????????. ?????? ??? ? PM, ??????????. --- ??????? ???? ?? ?????????? ? ???? ?????? ???? ?? ???????????????? ?????? ????, ???????????? ???? ????? ???? ??? ?????????? ???? ? ?????? ????????? ??? ???? ????????????? ? ?????? ????????? ??? ????????????? ????
ceimenEl — Вчора, 05:56
??????????, ??????? ????? :) --- ??????? ?????, ???? ????... =) ?????? ??????? ??????? ? ????????, ????????????? ???? ???????? ????? ????? ?????? ????????? 3barbosa.net ? ????? ??????? ??????? ???????? ? ?????? ?? ????? ??????? ? ????

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама