ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

nus.in.ua, 28 лютого 2019, 17:21
2
40
Роздрукувати
ТУРНІР З ВОЛЕЙБОЛУ

Згідно з планом Спартакіади Навчального центру НГУ на 2019 рік в період з 18 по 22 лютого 2019 року було проведено першість з волейболу серед підрозділів Навчального центру.
У нелегкій боротьбі помірятися силами виявили бажання сім команд, що склало разом 84 учасників змагань.
Змагання розпочалися з церемонії відкриття, на якій були присутні начальник Навчального центру полковник Михайло Кулик, президент клубу Золочівського району з волейболу «ГАРМОНІЯ» Ігор Єфіменко та суддівська колегія.
Право підняти державний прапор України було надано кандидату в майстри спорту з волейболу старшому сержанту військової служби за контрактом Артуру Мальованому.
Змагання проходили по круговій системі, у активній боротьбі призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце – 2 навчальний батальйон, 2 місце – команда 3 навчального батальйону та 3 місце виборола – команда 4 навчального батальйону.
Спортсмени були нагороджені у наступних номінаціях: кращий гравець – старший сержант Артур Мальований, кращий нападник – сержант Євген Філіпенко, кращий захисник – лейтенант Руслан Іванович, кращий пасуючий – солдат Тарас Михайлів, за волю до перемоги – старший сержант Василь Мельник.
Начальник Навчального центру нагородив переможців та призерів кубками, дипломами та медалями. Тож побажаємо нашим гвардійцям подальших перемог та спортивних звершень!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

2 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.
carfbinsMa — 2 березня 2019 08:00
????????? ?? ???????? --- ? ????????????? ?? ????? ???? ??????????. ????? ?????????? ?? ??? ????. ????? ??? ? PM. niagara ng 408, ????? ??? ??????? ???????????????? ????? ?????? ? ????? ??? ????? ??? ?????? ?????? ????? ??? ??????????
goytranBada — 7 березня 2019 04:31
?????????? ?????? --- ?????? ???? ? ?????! ?????? ??????? ??????????????? ????????, ??? ??????? ?????? ????????? ???????? ??? ?? ???????? ?????? ??????? ??????? ?????

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама