Світло Христового народження очима дошкільнят

nus.in.ua, 10 січня 2019, 15:25
0
92
Роздрукувати
Світло Христового народження очима дошкільнят

Срібні дзвіночки молитву дзвонять,
Зложим в молитві щирій долоні.
День проминув і зірка   світить,
Вислухай, Боже,  що просять діти.
Різдвяний вертеп, влаштований та проведений вихователем старшої групи «Калинонька» Марією Миронівною Гупаловською та музичним керівником Еммою Антонівною Леськів у ДНЗ № 7 «Веселка» у суботу, 29 грудня, став завершальним у циклі дитсадківських свят на новорічну тематику. Як завжди, у святково вбраному, затишному залі піднесено лунали колядки та вітальні вірші. Танець тендітних Ангелів у супроводі пісні «Алилуйя» зачарував батьків та присутніх ніжністю та таємницею Різдвяного дива. Виблискували корони Трьох Царів, ніжно берегли Новонародженого Сина Діва Марія та Йосиф – перевтілена у ці ролі дітвора, що трепетно чекала свята. Традиційно народженню Христа додали символічної простоти хлопчики-пастушки, старанно зіграв свою історичну роль цар Ірод. Та вже при цьому дитячому вертепі глядачі отримали нагоду відчути близький прихід найважливішого християнського свята – свята всепрощення, смирення, любові та миру. Лунали колядки та пісня «Ніч Різдва», срібними голосами озивались дзвіночки колядників, стихаючи теплом та надією в очах і душах присутніх.
Бо ці малі колядники вже за рік – школярі, ростуть з Ісусом та Добром і вже зараз вчаться бути достойними людьми, в Церкві і в Державі, в сім’ї та суспільстві, осягаючи роль Бога і свою малу, але таку безцінну лепту – бути з Богом, на стороні народження та надії, а не смерті і страху.

Єва ТОЦЬКА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама