Гвардійці проводять флешмоби в підтримку українських моряків

nus.in.ua, 3 січня 2019, 19:26
0
69
Роздрукувати
Гвардійці проводять флешмоби в підтримку українських моряків

У Навчальному центрі НГУ гвардійці організували флешмоб на підтримку побратимів зі Збройних Сил України та захоплених у полон українських моряків. У рамках флешмобу близько трьохсот нацгвардійців – сформували «живу» фігуру катера і передали військове вітання соратникам.


«Це найменше, що ми можемо зробити, аби підтримати наших побратимів, бо навіть в новорічні свята пам'ятаємо про них. Весь колектив Навчального центру щиро бажає швидкого повернення наших моряків до своїх домівок», розповів начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик.


Флешмоби на підтримку українського війська та військових моряків проводять різні організації і в Україні та за її межами – усі в своїй особливій манері. Гвардійці проводитимуть їх у ці святкові дні майже по всій Україні.


Відео цього флешмобу в мережі фейсбук за 3 дні набрало понад 135 000 переглядів, інші військові частини Національної гвардії захотіли підтримати акцію найближчим часом.Юлія Файчук

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама