Спорт для всіх у парку "Здоров'я"

nus.in.ua, 12 жовтня 2018, 16:44
0
67
Роздрукувати
Спорт для всіх у парку

Теплого осіннього ранку у суботу, 6 жовтня, у міському парку відпочинку «Здоров'я», відбувся фізкультурно-оздоровчий захід «Спорт для всіх у парках і скверах». Мета – популяризація здорового способу життя, пропаганда фізичної культури та спорту, організація молодіжного дозвілля, активізація спортивно-масової діяльності серед молоді. Чудова погода та фахівці центру «Спорт для всіх» – справжні ентузіасти своєї справи, скликали золочів‘ян активно провести час у міському парку та передати молодшому поколінню любов до фізичної культури і спорту.
Наталія ФАРТУШНА, директор Золочівського міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх»:
– Фахівці нашого центру спільно з Львівським обласним центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» провели для усіх бажаючих заняття на свіжому повітрі з лікувальної фізкультури, пробіжка, ігри, естафети, флеш-моб та волейбол. Переможців нагородили медалями ЛОЦФЗН «Спорт для всіх».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама