Такі спортивні заклади хочеться підтримувати

nus.in.ua, 9 лютого 2016, 12:25
0
354
Роздрукувати
Такі спортивні заклади  хочеться підтримувати

8 лютого у Золочівській міській раді відбулась робоча нарада щодо розробки та  реалізації програми розвитку міського центру фізичного здоров‘я «Спорт для всіх» за участю директора Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадима Климовича, заступника міського голови Василя Гавришківа, натхненника та засновника центру Ярослава Максимовича, директора міського центру фізичного здоров‘я «Спорт для всіх» Наталії Фартушної, інструкторів, фінансистів.
Директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Вадим КЛИМОВИЧ зазначив:

– «Спор для всіх» у Золочеві є одним із кращих закладів на Львівщині. Такі спортивні заклади хочеться підтримувати. Тому зараз спільно з міською владою працюватимемо над створенням цільового спортивного комплексу, де буде збудовано дитячий та спортивний майданчики, тренажерний зал. Також є ідея створення групи для занять лікувальною фізкультурою для людей, котрі мають сколіоз.
Наталія ФАРТУШНА, директор міського центру фізичного здоров‘я «Спорт для всіх» знає, що центр має  хороше майбутнє:
– Центр «Спорт для всіх» був створений з метою підтримки здоров‘я золочів‘ян, насамперед молоді, та популяризації здорового способу життя серед населення. Зараз у центрі працює два інструктори за лікувально-фізкультурним напрямком та займається близько двох сотень осіб. Звісно, хочеться, щоб центр розвивався і надалі. Кожен з нас має своє бачення щодо функціонування та розвитку центру. Усіх нас об‘єднує спільне прагнення розширити сферу його діяльності. Окрім занять у залі, корисними є заняття фізичною культурою і на свіжому повітрі. Минулого року за рахунок перемоги у Конкурсі мікропроектів, що проводився Львівською обласною радою, нам вдалось провести благоустрій прилеглої території. Однак, потрібно щоб поруч було збудовано спортивний майданчик, оснащений тренажерами та відповідним спортивним інвентарем.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама