Задля достойного, наповненого добром та вірою життя християнина

nus.in.ua, 22 вересня 2018, 16:21
0
24
Роздрукувати
Задля достойного,  наповненого добром  та вірою життя християнина

У Храмі Воздвиження Чесного Животворящого Хреста 16 вересня відбулось освячення іконостасу та ікон Хресної дороги. Парафіяни мали нагоду прослухати Архієрейську Божественну Літургію, яку разом із запрошеними священиками відправив Преосвященний Владика УГКЦ отець Володимир Груца.
Перед храмом владику вітали о. Мойсей Левко ЧБМ – адміністратор парафії, о. Ян-Канти Пєхота ЧБМ – протоігумен, запрошені священики, брати семінаристи, церковні братства та парафіяни. Владика, очоливши Божественну Літургію, здійснив чин освячення іконостасу, який для храму виконав золочівський художник Ігор Гнатів, престолу та хресної дороги. Також о. Володимир Груца звернувся до присутніх із словами вдячності і потіхи, а після Богослужіння подякував всім, хто спричинився до реалізації святих речей та вручив архієрейські грамоти майстрам та добродіям парафії. О. Мойсей подякував владиці за присутність і чин освячення, за працю і пожертви парафіянам, всім присутнім за молитву і доброзичливість.
Також проповідь отця Володимира про таланти, які дарує нам Господь, уміння користуватись Божою ласкою для розвитку себе, свого духовного світу задля достойного, наповненого добром та вірою життя християнина уважно слухала присутня у храмі малеча, яка також прийняла Святе причастя.


Єва ТОЦЬКА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама