ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА – важливий компонент лікування

nus.in.ua, 2 серпня 2018, 12:33
0
941
Роздрукувати
ЛІКУВАЛЬНА ФІЗКУЛЬТУРА – важливий компонент лікування

Кожній відповідальній та свідомій людині зрозуміло, що турбота про здоров’я, і зокрема, дитяче – це надважлива інвестиція у майбутнє рідного народу.
При більшості захворювань у дітей лікувальна фізкультура (ЛФК) є найбільш значимим компонентом лікування. Наприклад, це стосується таких хворіб, як гіпотрофія, рахіт та ін. В цих випадках ЛФК нормалізує і покращує процеси обміну речовин, запобігає деформації опорно-рухового апарату, відставання в рості і розвитку і т. д. Крім цього, систематичні заняття ЛФК перешкоджають появам у дітей багатьох поширених заворювань: сколіоз, плоскостопість, порушення постави, викривлення ніг, розлади шлунково-кишкового тракту, бронхіти тощо. Важливість ЛФК в дитячому віці також обумовлена тим, що надто тривале захворювання може призвести не тільки до відставання в рості і розвитку, але й до функціональних порушень. Вчасно розпочаті заняття лікувальною фізкультурою допомагають уникнути всіх цих неприємностей.
Отож, з метою забезпечити у нашому місті відповідні до потреб функціональні тренажерні та реабілітаційні зали і заняття у них, 25 липня у Золочеві відбулась нарада-семінар за участю директора обласного центру «Спорт для всіх» Вадима Климовича, директора однойменного Золочівського центру Наталії Фартушної, а також керівників інших районних осередків цієї громадської організації, тренерів-інструкторів, що безпосередньо працюють у цій галузі.
Під час реконструкції дитячого відділення Золочівської центральної районної лікарні тут облаштовали кабінет для занять лікувальною фізкультурою та масажем. До послуг пацієнтів електрофорез, парафінонагравіч, УВЧ та СВЧ-терапія, магнітотерапія та іонофорез. Тут встановлені балансувальна дошка, батут, велотренажер, бігова доріжка та орбітрек, дошка Євмінова (особливо корисна для хворих із болями у хребті, сколіозом), шведська стінка, масажні килимки для стоп, спецпокриття татамі та інший спортивний інвентар.
Міський голова Ігор Гриньків під час наради зауважив, що така співпраця – великий внесок у розвиток галузі. Директор обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович подякував керівництву міського центру за чудову підготовку до проведення заходу, висловив особливу подяку тренерам-інструкторам центру за змістовні, цікаві показові заняття, зокрема, з лікувальної реабілітації дітей у центральній районній лікарні.
Єва ТОЦЬКА
Фото автора та Віталія ЩУРА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама