Новини Золочівщини
Щасливий квиток у літо
![Щасливий квиток у літо](/uploads/posts/2018-06/1528817906_34439633_1354748424627157_1483321587657605120_n.jpg)
Останній дзвінок став щасливим квитком у літо для школярів, які з нетерпінням чекали безтурботних сонячних днів. Розпочались канікули! Досить часу, щоб відпочити і з новими силами розпочати наступний навчальний рік. Найособливішим він буде, звичайно, для першокласників, які вперше відчують себе школярами. А поки вони прощаються зі своїми нянечками, вихователями і садочком.
З цієї нагоди у Золочівському ДНЗ №6 «Вербиченька» дітлахи групи «Ромашка» разом із вихователями організували свято для батьків та гостей. Веселі пісні, танці, цікаві загадки, завдання й інші веселощі – у залі панувала атмосфера радості.
«Сьогодні ви зрозуміли, що ви не просто найстарші дітки у садочку, ви – випускники. Перед вами відчиняються двері у світ знань і науки. Школа, перша вчителька, підручники, парти – усі з нетерпінням чекають вас уже 1 вересня. Нехай дорога до знань буде легкою і приємною, а кожен день нехай дарує нові враження», – побажала маленьким випускникам завідувач закладу Ольга Богданівна Ружицька й звернулась до батьків зі словами вдячності за розуміння і турботу.
З цієї нагоди у Золочівському ДНЗ №6 «Вербиченька» дітлахи групи «Ромашка» разом із вихователями організували свято для батьків та гостей. Веселі пісні, танці, цікаві загадки, завдання й інші веселощі – у залі панувала атмосфера радості.
«Сьогодні ви зрозуміли, що ви не просто найстарші дітки у садочку, ви – випускники. Перед вами відчиняються двері у світ знань і науки. Школа, перша вчителька, підручники, парти – усі з нетерпінням чекають вас уже 1 вересня. Нехай дорога до знань буде легкою і приємною, а кожен день нехай дарує нові враження», – побажала маленьким випускникам завідувач закладу Ольга Богданівна Ружицька й звернулась до батьків зі словами вдячності за розуміння і турботу.
Мар'яна БОЙКО
Фото автора
Фото автора