Тут ми вчимося мислити і робити висновки

nus.in.ua, 4 тра 2018, 14:56
0
68
Роздрукувати
Тут ми вчимося мислити  і робити висновки

27 квітня в Золочівському економічному ліцеї проходив традиційний День відкритих дверей. Цей захід можна було б назвати Днем відкритих сердець, адже ліцей із незмінною гостинністю відчиняє двері кожному, хто хоче стати його частинкою.
Будиночок кольору сонця (так ліцеїсти називають свій заклад) радо зустрічав батьків та їх дітей, пропонуючи цікаву й насичену програму.
Усе почалося з виступу директора Андрія Володимировича Заброцького представив гостям педколектив, розповів про особливості навчання в ліцеї, здобутки й винагороди. Зокрема, про те, що четвірку ліцеїстів із найвищим рейтингом нагородили поїздкою за кордон. Про цікаві виховні заходи, ліцейні мандрівки, предметні тижні та творчі досягнення розповіли лідери учнівського самоврядування.
Ліцей – це місце, яке надихає, адже кожен має змогу не лише навчатися, а й творити. Після офіційної частини увазі публіки було представлено міні-концерт. Зворушлива авторська поезія та пісня, майстерна декламація, прониклива композиція в супроводі гітари, запальний сучасний танець – усе це давало можливість піднятися над буденністю, поринути в особливий світ творчості.
А далі були майстер-класи. Усі охочі взяли участь у виготовленні медалей із глини та оформили подарунковий пряник з нагоди прийдешнього Дня матері. Гості покидали ліцей не лише в гарному настрої, але й із невеличкими презентами, а дехто ще й став щасливим переможцем лотереї.
«Жити – означає мислити», – ці слова Марка Туллія Ціцерона не дарма обрано ліцейним гаслом. Тут ми вчимося мислити, аналізувати, порівнювати, робити висновки. А ще Будиночок кольору сонця відкриває таланти і допомагає повірити у власні сили.


І. Олексин, Н. Ковалик, учителі української мови
 та літератури ЗЕЛ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама