Ми гаївку провели, Весну красну привели

nus.in.ua, 13 квітня 2018, 13:38
0
198
Роздрукувати
Ми гаївку провели, Весну красну привели

Гамірно було у Світлий понеділок на церковному подвір‘ї біля Храму Воскресіння Господнього. Народний колектив «Древо» під керівництвом талановитої Ольги Чепелюк повернув золочів‘ян до витоків українства. Хлопці та дівчата гралися у Великодні ігри, водили гаївки, співали веснянок та Великодніх пісень. Тепла весняна погода всіляко сприяла гарному настрою та налаштувала на позитив.
Настоятель храму отець Володимир Легкий подякував усім присутнім за участь у цьому святковому дійстві:
– Якщо людина хоче зберегти себе, ідентичність, бути відкритою для всесвіту – це дуже важливо продовжувати і берегти традиції. У них закладений генетичний код, менталітет, нашарування, які формувались віками. Це красиво, прикрашає наш світ, передається від матері до дитини. Бережіть і плекайте українські традиції, прославляйте Воскреслого Христа, несіть цю радість між люди.Леся ГОРГОТА
Фото Артура ХОМІЦЬКОГО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама