Варто було б наслідувати бджіл

nus.in.ua, 2 березня 2018, 11:09
0
135
Роздрукувати
Варто було б  наслідувати бджіл

25 лютого  в сесійному залі Золочівської міської ради відбулися збори бджолярів Золочівського району. Вів збори голова товариства Василь Мацелюх. Багато питань розглянули наші бджолярі, важливих питань.
Вирішувалися важливі питання щодо розміщення пасік під час медозбору на фермерських полях, та недопущення загибелі бджолосімей під час обробки рослин отрутохімікатами.
Кожен, хто займається бджолами, вражений тим, наскільки бжолиній в сім’ї все раціонально: все направлено на процвітання вулика і нерідко в голову приходить думка, а чому ми, люди, вінець творіння, не можемо жити так, як живуть ці дивні комахи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама