«Вісник. Право знати все про податки і збори» змінив формат

nus.in.ua, 18 листопада 2015, 12:47
0
236
Роздрукувати
«Вісник. Право знати все про податки і збори» змінив формат

Золочівська ОДПІповідомляє, що журнал «Вісник. Право знати все про податки і збори» вийшов у новому форматі. Для зручності читачів було змінено структуру журналу. На сторінках оновленого видання передплатники мають можливість отримувати найоперативнішу інформацію з питань податкового, митного законодавства, діяльності ДФС України, нормативні акти, документи та іншу ексклюзивнуі корисну інформацію.

 

Нагадуємо, передплатний індекс- 22599 (укр.), вартість журналу на 2016 рік - 176 грн. на місяць. Передплатники отримують разом з журналом додаткові практичні посібники із серії «Професійна бібліотека бухгалтера та підприємця». Також доступним є електронних архів номерів журналу за останні 12 місяців.

 

 

ГДІ з питань комунікацій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама