Нова техніка для пожежно-рятувальної частини

nus.in.ua, 8 лютого 2018, 16:12
0
567
Роздрукувати
Нова техніка для пожежно-рятувальної частини

До 13 державної пожежно-рятувальної частини у Золочеві доставили новеньку пожежну автоцистерну на базі шасі МАЗ, вартістю близько 3,5 млн. грн., закуплену за кошти держави.
Сучасне пожежно-технічне обладнання, бак на 350 л, групові ліхтарі, автономний електрогенератор, щогла для освітлення, вогнегасники, пожежні розгалуження та рукава, лафетний ствол, бензоріз і бензопила, пожежні драбини й мотузки – ось чим оснащений новий автомобіль.
«Востаннє нову техніку ми отримували ще у 2009 році, тому новий пожежний автомобіль виграє по усіх параметрах у наших старих пожежних автоцистерн. Якщо у першого місткість цистерни для води 4000 л., а бак для піноутворювача на 400 л, то старі вміщали в себе лиш 2500 л води і на 150 л розрахований бак для піноутворювача», – розповів Тарас Цільник, заступник начальника ДПРЧ-13 ГУ ДСНС України у Львівській області.
Також він зазначив, що у Львівській області таких машин є лише 5, автомобіль повнопривідний, оснащений гідравлічною лебідкою, підніжки автоматично спрацьовують при відкритті та закритті дверей, а кабіна є досить великою і розрахована на 7 осіб.
Незабаром пожежники відправляються на навчальні та показові тренування для ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій у гірській місцевості й після цього нову техніку введуть у бойовий розрахунок.

Мар'яна БОЙКО
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама