Новини Золочівщини
02:19, 21 лютого 2014
1704
0

У вальсі почуттів

У вальсі почуттів
Admin
Фото: НУС

Кохання ніколи не існуватиме без танцю, адже воно теж несподіване і непередбачуване, з легкістю і переживаннями, також із душею, живе.

Високі почуття на прикладі танцю вдалось продемонструвати учням Золочівського економічного ліцею. Віденський бал – традиційний захід, який відбувається у Відні під час бального сезону в День закоханих, вперше завітав і у стіни цього закладу.

Відкривав бал, як і належить традиціям – полонез, в якому брали участь дебютанти-ліцеїсти, котрі протягом декількох місяців готувались до цього дійства. Згодом усі присутні насолодились веселою полькою і, звичайно, вишуканим вальсом. Дівчата у розкішних білих сукнях, хлопці в елегантних костюмах розпалили у залі емоції кохання та закружляли у справжньому вирі почуттів. Свій танець також подарували учасники ансамблю «Первоцвіт», що завітали на бал.

Велику увагу приділили історії виникнення Віденського балу, усім його нюансам та походженню.Також було зібрано благодійні кошти на допомогу хворим, що є однією з важливих цілей проведення заходів такого типу.

Віденський бал – це не лише танцювальна частина, а й розважальна. Тому усі бажаючі активно брали участь у різноманітних конкурсах, танцювали та переглядали відео-інтерв’ю на питання якого давали відповіді вчителі та учні ЗЕЛ. Нашим почесним гостем був начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської РДА Іван Божаківський.

Після конкурсної програми глядачі обрали Короля і Королеву балу. Ними стала чарівна пара закоханих – Юля Шемечко та її кавалер Тарас Гаврас.

Аристократичний Віденський бал у Золочівському економічному ліцеї відбувся завдяки креативним ідеям Римми Степанівни Божаківської та випускниці ліцею Тані Харчун.

Ще довго панувала атмосфера закоханості і танцю у стінах ЗЕЛу. Це свято гармонії та краси не залишило байдужими нікого. Впевнена, що кожен відкрив для себе кохання по-новому, адже це почуття повноти життя, що робить нас людьми.

 

Соломія КУЛІШКО
  Фото Марії Гушляк

 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.