У вальсі почуттів

nus.in.ua, 21 лютого 2014, 02:19
0
1069
Роздрукувати

Кохання ніколи не існуватиме без танцю, адже воно теж несподіване і непередбачуване, з легкістю і переживаннями, також із душею, живе.

Високі почуття на прикладі танцю вдалось продемонструвати учням Золочівського економічного ліцею. Віденський бал – традиційний захід, який відбувається у Відні під час бального сезону в День закоханих, вперше завітав і у стіни цього закладу.

Відкривав бал, як і належить традиціям – полонез, в якому брали участь дебютанти-ліцеїсти, котрі протягом декількох місяців готувались до цього дійства. Згодом усі присутні насолодились веселою полькою і, звичайно, вишуканим вальсом. Дівчата у розкішних білих сукнях, хлопці в елегантних костюмах розпалили у залі емоції кохання та закружляли у справжньому вирі почуттів. Свій танець також подарували учасники ансамблю «Первоцвіт», що завітали на бал.

Велику увагу приділили історії виникнення Віденського балу, усім його нюансам та походженню.Також було зібрано благодійні кошти на допомогу хворим, що є однією з важливих цілей проведення заходів такого типу.

Віденський бал – це не лише танцювальна частина, а й розважальна. Тому усі бажаючі активно брали участь у різноманітних конкурсах, танцювали та переглядали відео-інтерв’ю на питання якого давали відповіді вчителі та учні ЗЕЛ. Нашим почесним гостем був начальник управління з питань освіти, молоді та спорту Золочівської РДА Іван Божаківський.

Після конкурсної програми глядачі обрали Короля і Королеву балу. Ними стала чарівна пара закоханих – Юля Шемечко та її кавалер Тарас Гаврас.

Аристократичний Віденський бал у Золочівському економічному ліцеї відбувся завдяки креативним ідеям Римми Степанівни Божаківської та випускниці ліцею Тані Харчун.

Ще довго панувала атмосфера закоханості і танцю у стінах ЗЕЛу. Це свято гармонії та краси не залишило байдужими нікого. Впевнена, що кожен відкрив для себе кохання по-новому, адже це почуття повноти життя, що робить нас людьми.

 

Соломія КУЛІШКО
  Фото Марії Гушляк

 

ТЕГИ: газета, №12, Золочів, зел
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама