Стали кандидатами у збірну з боча

nus.in.ua, 15 грудня 2017, 15:10
0
22
Роздрукувати
Стали кандидатами у збірну з боча

4 грудня 2017 р. у Львові відбулася обласна першість із боча серед спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату. У змаганнях взяли участь близько двадцяти учасників. Були парні і командні заліки. Ця гра розвиває координацію та уважність.
Від Золочівського  району була представлена команда  Золочівського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів із 5 осіб. У загальнокомандному заліку наші спортсмени зайняли 3 місце в області. Перемогли у категорії ВС-2 – 1 місце Марта Борисяк (м. Золочів);  ВС-3 – 3 місце Люба Александрович (с. Сасів); ВС-4 – 3 місце Вікторія Хахула (м. Глиняни).
У нелегкій боротьбі, трішки не дотягнули до медалей Соломія Рущак (с. Зозулі) та Вікторія Куневич (м. Глиняни), але вони гідно змагалися. Соломія Рущак, Марта Борисяк та Люба Александрович стали кандидатами у збірну Львівщини з боча.
Бажаємо нашим юним спортсменам віри у себе та багато нових перемог!

Ольга Легоцька

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама