Приклад життєлюбності та волі до перемог

nus.in.ua, 28 вересня 2016, 13:01
0
409
Роздрукувати
http://nus.in.ua/uploads/posts/2016-09/1475143231_14446502_856608271107844_972385285_o.jpg

26 вересня відбулася офіційна церемонія відкриття Спартакіади для дітей та молоді з інвалідністю на стадіоні «Сокіл» у м. Золочеві.
Від райдержадміністрації спортсменів привітала Ольга Боса, побажавши усім бути успішними, здоровими та запевнивши, що переможцями в цей день будуть усі.
«Сьогодні ми є свідками відкриття першої у нашому районі Спартакіади для дітей-інвалідів. Інколи люди з обмеженими властивостями стають прикладом життєлюбності і волі до перемог. То ж я Вам бажаю, щоб Ваші мрії завжди збувалися! З добрим почином!» – привітав присутніх Ігор Уличний, начальник управління соціального захисту населення Золочівської райдержадміністрації.
Усі учасники отримували колосальне задоволення від змагань, підтримували один одного та раділи перемогам своїх друзів.
А вже 28 вересня у Золочівському районному центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів в с. Білий Камінь відбулося нагородження усіх учасників Спартакіади:
Третяк Мар’яна – І місце (біг 60 м), І місце (стрибки в довжину), Ратишин Дмитро – І місце (біг 60 м), ІІІ місце (стрибки в довжину), Ляхович Оксана – І місце (біг 60 м)), Головацький Василь  – ІІ місце (біг 60 м), ІІ місце (стрибки в довжину), ІІ місце (армспорт),ІІІ місце (дартс),  Куневич Вікторія – ІІ місце (біг 60 м)), Гайфер Ірина – ІІ місце (бочча)), Рущак Софія – І місце (бомбаскет), Борисяк Марта – ІІІ місце (бомбасект), Герасемчук Сергій за активну участь у змаганнях з легкої атлетики.
Хочеться побажати усім спортсменам успіхів та наснаги. Будемо сподіватися, що саме вони представлятимуть Україну на Паралімпійських іграх.

Мар'яна БОЙКО
Фото автора
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама