За його книгами можна вивчати історію

nus.in.ua, 23 листопада 2017, 15:21
0
593
Роздрукувати
http://nus.in.ua/uploads/posts/2017-11/1511443216_img_6900.jpg

Листопад... Швидко вечоріє, темнота огортає місто в свої обійми, і чути лиш розмови ворон, які якраз зібрались для теревень на краю даху замку. У вікні камінної зали Золочівського замку мерехтить світло від жевріючих у каміні дров. У затишній атмосфері зібралось немало людей, всі чекають на презентацію книги «Король болю» знаного українського письменника Богдана Коломійчука.  
Він астроном, актор, письменник і фехтувальник в одній особі, пише історико-авантюрну прозу, яка розв'язує йому руки й дозволяє нанизувати на історичні події, наче перли, свої фантазії. По його книгах можна гуляти Львовом і вивчати історію.
Відомий автор ретро-детективів розпочав презентацію з дебютного роману «Людвисар», з яким у 2013 році здобув гран-прі конкурсу «Коронація слова 2013», й трішки ближче познайомив з іншими своїми надбаннями. Розповів, як у подорожах шукати натхнення, а в друзях – героїв для своїх романів. «Я часто буваю у Європі, зустрічаюся зі студентами-словістами, для них є предметом досліджень, приїжджаю на запрошення студентських та викладацький братств».
Насміявшись досхочу з життєйських історій та казусних ситуацій, Богдан Коломійчук презентував вищезгаданий роман «Король болю», який називають одним з найкращих у доробку автора. Частина дійства відбувається на наших теренах, у Львові та Поморянах, в ХVІ столітті, тому нас, перш за все, повинна зацікавити історія нашого краю. «Коли я приїжджаю на місце, де повинен бути замок, а його немає, здається, що мене обікрали», – з сумом розповідає автор. Бо й справді, у романах Коломійчука Поморянський та Невицький замки постають перед нами могучими захисними спорудами, і ми лишень уявити можемо, якими вони були красивими кілька століть тому.
З останньою жаринкою зустріч підійшла до свого логічного завершення. Кожен мав можливість придбати книги Богдана Коломійчука й отримати автограф особисто. А нам лише залишається подякувати письменнику за просвіту нашого українства.

Мар'яна БОЙКО
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама