Щоб усе на світі знати...

nus.in.ua, 2 листопада 2017, 12:44
0
151
Роздрукувати
Щоб усе  на світі знати...

27 жовтня до читачів районної бібліотеки для дітей в рамках Свята української книги та за підтримки Департаменту культури ЛОДА завітали дитячі письменники Юля Лящинська та Олександр Зімба.
Юля Лящинська презентувала книгу «Леля з будиночка на дереві». Знайомство з письменницею та її героїнею справило неабияке враження на маленьких читачів. Дитяча письменниця Юля Лящинська розповіла, чому пише для дітей, як вийшла у світ її перша книжка про Лелю і всіх, хто був залучений до цієї гарної події. Говорили про діток, сім’ю та дитячі ігри. Леля – звичайна дівчинка, жвава і весела. Але житло у неї незвичне – вона з татом і мамою живе в будиночку на дереві. Одного дня з’являються лихі сусіди, які хочуть відібрати їхній затишний дім на втіху своєму розбещеному синку, якого дівчинка називає Свинопринцом. Проте рішуча і відважна Леля, дарма що мала, стає на захист будиночка…
Справжнє захоплення викликало у присутніх знайомство із письменником Олександром Зімбою.
Олександр Іванович Зімба  – заслужений тренер України з важкої атлетики, відомий спортсмен, а ще – щасливий дідусь. У нього п‘ятеро внучат. Саме завдяки їм він від спорту перейшов у творчість та став засновником видавництва «Вісім лапок», видав серію казок «Веселі пригоди Бровка та Мурчика».  До неї увійшли з два десятки книжечок про пригоди песика та котика. На їх сторінках головні герої бавляться, сперечаються, миряться й танцюють, як справжні діти. Поезія для дітей Олександра Зімби дуже добра, світла, позитивна та весела. Гарно сприймається й легко запам’ятовується.  Насправді  тільки у приказці кіт з собакою не можуть ужитися разом, а в книжечках письменника все навпаки. «Щоб усе на світі знати, треба вміти що? Читати!», – наголошує письменник.
Юні читайлики із захопленням брали активну участь у зустрічі із письменниками – безліч запитань, ідей, пропозицій, захоплень. А ще –  придбані книги авторів та автографи на згадку про зустріч.
Сприяли у проведенні зустрічі вчителі молодших класів ЗОШ І-Ш ст. № 1 Н. М. Петрик, Н. Ю. Біловус, І. І. Калітовська та класоводи ЗОШ І-Ш ст. № 3 А. Л. Любинецька, О. Ю. Горішна, О. О. Степова.

Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама