Новини Золочівщини
14:57, 10 жовтня 2017
7398
959

Міжнародний екологічний форум

Міжнародний екологічний форум
Gazeta
Фото: НУС
5-6 жовтня у Львові проходив третій Міжнародний екологічний форум «Вода та енергія». Під час Форуму експерти говорили про впровадження новітніх технологій очищення комунальних стічних вод та утилізації їхніх осадів, використання осадів як вторинної сировини, створення умов для реалізації екологічно сприятливих стратегічних рішень. Ключовою темою ЕКО-Форуму стало вирішення екологічних проблем і впровадження альтернативних джерел енергії.
Участь у Форумі взяв міський голова Золочева Ігор ГРИНЬКІВ:
– Під час Форуму обговорювали фінансові інструменти для реалізації екологічних проектів, обговорювали співробітництво та залучення інвестицій. Спілкувався із директором Центру Європейськийх проектів Лєшеком Буллером та президентом Національного фонду охорони навколишнього середовища та водного господарства Польщі Казімишем Куйдою. Також цьогоріч до обговорення проблеми забруднення водних ресурсів додалося ще питання реорганізації твердих побутових відходів. Представили тут і майбутнє напрацювання львівського сміттєпереробного заводу. Учасники форуму навіть вже визначилися із технологієї будівництва. Фахівці зазначають, якщо швидко отримають дозвіл на будівництво такого агрегату, то до запуску комплексу необхідно два роки.
Захід об’єднав представників органів місцевого самоврядування, міжнародних експертів у галузі водопровідно-каналізаційного господарства, представників міжнародних фінансових установ, постачальників новітніх екотехнологій, науковців, керівників комунальних водопостачальників підприємств легкої та харчової промисловості, які перебувають у пошуку інвестицій та технологій для модернізації інфраструктури відповідно до вимог ЄС. Важливою подією форуму стало підписання Меморандуму між Національним фондом охорони довкілля і водного середовища республіки Польща, Львівською міською радою, ЛМКП «Львівводоканал» та Міністерством екології та природних ресурсів України про спільні заходи із забезпечення ефективної очистки стічних вод міста Львова для досягнення мінімізації забруднення басейну транскордонної ріки Західний Буг.

Леся ГОРГОТА
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (959)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.