У полоні поетичного слова

nus.in.ua, 2 жовтня 2017, 13:52
0
74
Роздрукувати
У полоні  поетичного слова

20 вересня 2017 року у Львові в Палаці естетичного виховання відбулася зустріч письменників з кращими юними поетами професійно-технічних закладів Львівщини.  Учасником зустрічі став учень групи № 27 Золочівського професійного ліцею Володимир Мищишин, який здобуває у нашому ліцеї професію «Слюсар з ремонту автомобілів; водій автотранспортних засобів категорії «С», «В». У вільний від навчання час Володя відвідує гуртки, які діють у навчальному закладі, а також складає вірші. У Палаці естетичного виховання під час зустрічі з письменниками Володимир зачитав авторський вірш про місто Золочів.
На зустріч письменників, яка відбулася вже четвертий раз, були запрошені гості.
Марія Йосипівна Людкевич, член спілки письменників, розповіла про літературну студію «Джерельце», якою керує 30 років. Вона також представила свою збірку «Портрети срібної води» і зачитала кілька віршів.
Вікторія Володимирівна Бондаренко, надзвичайно талановита, складає вірші і створює до них музику. Під час зустрічі вона заспівала власну пісню про Україну.
Любов Йосипівна Відута захопила аудиторію «ворожінням» на поезії, читала вірші на прохання слухачів.
Надія Михайлівна Заячківська пише вірші під псевдонімом Надія Стрем. Написала збірку віршів «Ириця». Ириця – пташка, яка відлітає в теплі краї і повертається додому. Захопила слухачів своїм читанням болгарською і польською мовами. Захоплюється перекладом віршів інших письменників на польську мову.
На завершення зустрічі учні отримали збірки юних поетів. Всі із задоволенням робили фото на пам’ять із письменниками, гостями зустрічі і отримали автографи.

Марія Кульматицька,
бібліотекар

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама