Ці вирішальні декілька секунд

nus.in.ua, 15 вересня 2017, 12:40
1
59
Роздрукувати

На базі військової частини 3012 Південного ОТО проводився чемпіонат Національної гвардії України з військово-спортивного багатоборства (семиборство).
Збірні команди 6 військових частин прямого підпорядкування змагались за право носити звання найсильнішого колективу серед команд II групи.
Команда Навчального центру завоювала перше місце, друге місце посіла команда військової частини 3024 і третє місце вибороли представники військової частини 2260 з охорони дипломатичних представництв та консульських установ іноземних держав.
Команди продемонстрували надзвичайну силову та швидкісну витривалість під час виконання вправ, а також злагоджену роботу в складі підрозділу та незламний командний дух.
«Ще до початку змагань ми вважали, що декілька секунд не можуть бути вирішальними, але сьогодні команда переконалась, що це не так. Долю першого місця вирішили саме ці лічені секунди. Проведення таких змагань необхідне, адже саме вони моделюють обстановку, наближену до бойової», – поділився своїми враженнями солдат строкової служби Володимир Коростій.Майор Роман Сидорович
Фото
майора Богдана Токара

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

1 Коментар
Увійдіть, щоб залишити коментар.
Пользователь offline JamieBeell — 1 жовтня 2017 05:53
Есть уже в интеренете русский кинофильм Крым. суперский, добрый, нужно посмотреть целой семьёй, здесь источник глянуть киношку КРЫМ ТУТ
--------------------
смотреть фильм КРЫМ ТУТ 8

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама