Поважні гості ювіляри-першокласники

nus.in.ua, 7 вересня 2017, 12:49
0
93
Роздрукувати
Поважні гості  ювіляри-першокласники

Десь за плечима залишилося літо з його чарівною красою і теплом. І по всій Україні так і у нашому Золочеві мелодійний дзвінок ласкаво запросив до школи усіх учнів. Цьогоріч особливе свято відсвяткувала Золочівська загальноосвітня школа № 2 ім. М. Шашкевича. Учні, що пішли у перший клас в 1967 році прийшли привітати сьогоднішніх першокласників у свято Першого дзвоника. Вперше за довгий час у першовересневій лінійці взяли участь такі поважні гості.
Як розповіла заступник директора з виховної роботи Оксана Патрик, це люди, які досягли чималих здобутків на життєвому шляху, але не втратили молодечого запалу і завітали до школи, щоб повернутися в спогади і започаткувати нову хорошу традицію.
Петро Кобелька у вітальному слові від імені учнів, які 50 років тому вперше переступили шкільний поріг звернувся до присутніх із закликом бути патріотами своєї держави, міста, школи і впевнено досягати мети. З числа поважних гостей-першокласників, заслужена артистка України Лілія Коструба що привітала усіх присутніх неперевершеним музичним вітанням.
Учні перших класів отримали солодкі подарунки, а школа – високопрофесійний радіомікрофон. Дуже хотілося б, щоб така подія стала хорошою традицією, що дає можливість школі стати тим майданчиком, де всі покоління могли б знайти для себе щось цікаве та повчальне.

Оксана КУШНІР
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама