КОЛИ РОБОТА ПРИНОСИТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ

nus.in.ua, 25 липня 2017, 11:45
0
169
Роздрукувати
КОЛИ РОБОТА ПРИНОСИТЬ ЗАДОВОЛЕННЯ

Ще недавно ми писали про те, що на вулиці Січових Стрільців у Золочеві, біля будинку 321 впорядковують територію. А вже сьогодні тут квітнуть чорнобривці.
Галина ЗАГУРСЬКА, майстер з благоустрою Золочівського МВЖКП:
– Я дуже годжусь своєю роботою, що можу кожного дня своєю працею творити зміни у нашому місті, щодня робити його кращим. Звісно доводиться важко. Щороку у нашому місті висаджується сотні дерев, кущів, висаджуємо тисячі квітів. І все це потребує належного догляду. Гарно дивляться тротуари вздовж вулиці Січових Стрільців, вздовж яких сформовано зелені зони, квітники. Всі пам‘ятаємо, як виглядала ця територія донедавна. Сьогодні це гарні клумби, живоплоти, якими захоплюються перехожі, тішаться мешканці нашого міста.

Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама