Гарний приклад для наслідування

nus.in.ua, 16 червня 2017, 00:13
0
823
Роздрукувати
Гарний приклад для наслідування

До редакції нашого часопису звернулись жителі будинку № 7, що на вулиці Богдана Хмельницького у Золочеві аби висловити подяку міському голові Золочева Ігорю Гриньківу, його заступнику Богдану Рибасі, а також працівникам ТзОВ «Золочів Старбуд» за те, що перед їхнім будинком відремонтували дворову під‘їзну дорогу, а також впорядкували тротуари.
Детальніше про капітальний ремонт цієї ділянки розповів нам заступник міського голови Золочева Богдан Рибаха:
– На вул. Б. Хмельницького проведено ремонт асфальто-бетонного покриття дворової дороги до житлового будинку № 7. Роботи виконувало ТзОВ «Золочів Старбуд» коштами міського бюджету. Після завершення дорожньо-ремонтних робіт виникло питання влаштування тротуарної доріжки та впорядкування прилеглої території будинку.

Враховуючи потребу влаштування тротуару, мешканці будинку долучились до співфінансування проведення робіт, а також власними силами та коштами сформували клумби, висадили квіти та зелені насадження. Прилегла прибудинкова територія набрала привабливого вигляду, що може бути прикладом для мешканців інших багатоповерхівок у нашому місті.
Ірина ДОМАРЕЦЬКА
 

 

 


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама