Новини Золочівщини
15:50, 21 квітня 2017
425
0

Доречна ініціатива депутатів

Доречна ініціатива депутатів
Gazeta
Фото: НУС
У Золочеві розпочали реалізацію мікропроектів місцевого розвитку, (конкурс проводився  Львівською обласною радою). Депутати Золочівської міської ради взяли дуже активну участь у написанні проектних заявок, забезпеченні співфінансування тощо. Ініціатива депутатів була дуже різноманітною, однак усі проекти були спрямовані на те, щоб життя золочів‘ян було комфортнішим. Одним із переможців конкурсу є проект капітального ремонту площі по вул. Героя України Ст. Бандери (навколо пам’ятника Т. Шевченку), який ініціював депутат Золочівської міської ради від ПП «Об‘єднання Самопоміч» Микола ТЕРШОВЧИН.
– Площа ім. Тараса Шевченка розташована в центральній частині міста, на ній встановлено пам’ятник великому Кобзарю, – говорить Микола Іванович. – Тут відбуваються масові заходи, особливо під час шевченківських днів. До відзначення 200-ї річниці з дня народження Тараса Григоровича коштами міської ради частково проведено капітальний  ремонт площі, встановлено лави, вуличне освітлення, висаджено декоративні насадження. Але роботи не завершено через брак фінансування. На адресу Золочівської міської ради систематично надходили звернення від активних мешканців міста з проханням завершити роботи по благоустрою площі та облаштувати сквер. Це і спонукало нас взяти участь в обласному конкурсі мікропроектів місцевого розвитку у 2017 році,  оскільки коштів бюджету міської ради для цього бракувало.  
Важаю, що довершена площа стане  улюбленим місцем відпочинку багатьох золочів‘ян, а також добрим прикладом для інших громад щодо вшанування пам’яті геніїв нашого народу.
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.