Триває реконструкція площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку

nus.in.ua, 5 березня 2015, 17:17
0
471
Роздрукувати
Триває реконструкція площі біля пам'ятника Тарасу Шевченку

 

 
Цими березневими днями Україна вшановує генія нашого народу Тараса Шевченка. Минулоріч золочівська громада вшанувала 200-літній ювілей Кобзарі по-особливому – у Золочеві розпочато реконструкцію площі перед пам‘ятником Тарасу Григоровичу.


Із настанням сприятливої погоди роботи ці роботи продовжено. Чи матиме площа довершений вигляд цьогоріч запитали у міського голови міста Золочева Ігоря Гриньківа:
- Формуючи бюджет міської ради ми запланували частину коштів на завершення цих робіт. Що планується зробити. Це встановити ще чотири ліхтарі, завершити роботи по замощуванню доріжок бетонною плиткою. Маємо посадити ялини, кущі, багато квітів. Це робитимемо впродовж березня–квітня. Також ви бачите, що ми прокладаэм кабельні мережі. Це говорить про те, що ми освітимо цю площу, окрім ліхтарів на зимові свята підведемо освітлення до ялин та інших дерев. Проектом передбачено ще десяти лав. Це будуть такі ж самі, як тут вже встановлені. Також намагатимемось обсадити тильну сторону цього скверу живоплотом. Хочу сказати, що над дендропланом, тим де і що садити працюють фахівці із Національного лісотехнічного університету Любомир Пархуць та його дружина Надія. Щось зробимо до святкових днів, щось після Шевченківських днів.  Переконаний, що ця площа стане улюбленим місцем відпочинку багатьох золочів‘ян.
Хочу подякувати від всієї громади ДП «Золочівський лісгосп», усім працівникам Білокамінського лісництва, які надали нам безкоштовно ялини для висадження на цій площі,  Ярославу Купину, який проявив ініціативу та взяв на себе зобов‘язання підстригати дерева та кущі так, щоб мали гарну естетичну форму.   Окремо хочу подякувати військовослужбовцям Навчального центру Національної гвардії України, котрі допомагають упорядковувати не лише цю площу, працівникам та керівнику КП «Золочівський ринок», нашим комунальникам, усім, хто допомагає нам впорядкувати сквер біля пам‘ятника Шевченку.
Леся ГОРГОТА
Фото Наталії ГУРСЬКОЇ
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама