Писанки прикрасять місто на Великдень

nus.in.ua, 11 квітня 2017, 14:59
0
670
Роздрукувати
Писанки прикрасять  місто на Великдень

5 квітня у стінах ЦДЮТ розпочалась підготовка до Великодніх свят. Зразковий гурток образотворчого мистецтва під керівництвом Оксани Володимирівни Кирилової почали малювати одну із писанок, які прикрашатимуть Золочів на Великдень.
«Ми вперше розмальовуємо таку велику писанку. Пропозиція поступила від міського голови Ігоря Михайловича і ми з радістю підтримали таку ідею. Усі дуже захопились цим проектом. Ми вирішили виконати писанку в традиційному стилі:,малюємо львівську зірочку, використовуючи традиційні кольори: жовтий, червоний, оранжевий, фіолетовий і чорний. Усі білі лінії зберігаються як і при виконанні звичайної писанки.  Символіці та кольору надавали багато значення, гуртом вирішували як її розфарбовувати», – розповіла Оксана Володимирівна.
Тетяна Буряк, Богдан Чепелюк, Марія Чепелюк, Анастасія Торська, Анастасія Фесюк, Вероніка Безпалько, Максим Смолінський, Ірина Никулишин, Марія Гурнацька, Катя Беспалько, Анастасія Мудра – діти, які роблять Золочів красивішим, за що їм велика вдячність.
Усі бажаючі зможуть побачити надзвичайну писанку на виставці у центрі міста. Більше того, така писанка буде не єдина. Аж 14 писанок прикрашатимуть місто в дні Великодніх свят. Окрім мальованих, буде ще 3 писанки ковані. Надіємося, що це стане традицією і кожного року наше місто прикрашатиме все більше і більше писанок.
Мар'яна БОЙКО

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама