Новий тротуар і живопліт

nus.in.ua, 24 березня 2017, 14:31
0
240
Роздрукувати
Новий тротуар і живопліт

Ще не встигли працівники ПП «Золочівагробуд» прокласти нову тротуарну доріжку на вулиці Шашкевича у Золочеві, як за роботу взялись комунальники. На сформованій вздовж арбатці працівники Золочівського МВЖКП висаджують живопліт.
Ігор ГРИНЬКІВ, міський голова Золочева:
– Сьогодні формуємо вздовж новозбудованого тротуару живопліт насамперед з метою безпеки пішоходів. Висаджуємо його з бірючини, яка добре себе зарекомендувала у міському компоненті. Бірючина добре росте в міських умовах, добре стрижеться, утворюючи щільні, що зберігають форму, живоплоти. Окрім того, вона доволі стійка до різного роду уражень. Я щиро вдячний усім, кому небайдуже, яким буде наше місто. Робимо це не для когось, робимо для громади міста, для наших дітей, яким тут жити.

Леся ГОРГОТА
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама