Розпочалась підготовка водіїв

nus.in.ua, 17 лютого 2017, 13:25
0
191
Роздрукувати
Розпочалась підготовка водіїв

Для отримання спеціальності водія категорії Д, СЕ до Навчального центру Національної гвардії України прибуло понад 20 військовослужбовців з різних військових частин НГУ.
Протягом 1,5 місяця навчання гвардійці підвищуватимуть свій професійний рівень і вдосконалюватимуть свої навички та вміння.
Щоденно на найсучаснішому уніфікованому тренажерному комплексі підготовки військових спеціалістів водії теоретично вивчають будову автобусів та вантажних автомобілів, правила дорожнього руху.
Завдяки сучасним технологіям, які використані при розробці даного тренажерного комплексу, військовослужбовці виконують водіння на тренажерах в комплексі з пультом дистанційного керування.
Незважаючи на погодні умови, набуті знання гвардійці практично відпрацьовують на автодромі Навчального центру під керівництвом водіїв – інструкторів навчального батальйону по підготовці фахівців автомобільної служби.

майор Роман Сидорович
Фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама