Навчаємось, пізнаємо, творимо

nus.in.ua, 9 грудня 2016, 12:34
4
441
Роздрукувати

Навчання – це не лише щоденні уроки і виконання домашніх завдань, а й можливість сформувати новий погляд на речі, що раніше здавалися буденними та звичними. Пропонуючи вихованцям різноманітні творчі завдання, учитель може проявити себе не лише як викладач, але й як митець. Саме у таких креативних педагогів хочеться вчитися і набиратися досвіду, розвиваючи себе як особистість. Як відомо, робота в команді завжди згуртовує і допомагає розкрити приховані таланти. Виховні заходи – чудова нагода урізноманітнити шкільне життя та влаштувати невеличке свято.
Нещодавно у стінах ліцею учні групи Е-2 спробували себе у ролі героїв роману Чарльза Діккенса «Пригоди Олівера Твіста». Шість театральних труп інсценізували уривки з твору, втілюючи свій задум на сцені актового залу. Автором ідеї, глядачем і справедливим критиком був учитель зарубіжної літератури Іван Іванович Бондаренко. Кожна із творчих команд була гідно оцінена педагогом.
Ліцеїсти отримали не лише море позитивних емоцій, а й змогу побороти власні комплекси та заявити про себе. Робота із текстом, репетиції та дружня співпраця допомогли десятикласникам відчути себе сценаристами, режисерами й акторами.
Висловлюємо подяку від імені групи Е-2 Івану Івановичу Бондаренку за організацію цікавого заходу. Наступним спільним проектом заплановано традиційний вечір зарубіжної поезії.

Лілія Ковалик, Анна Курій

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

4 Коментарі
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама