Впевненість у собі – запорука успіху

nus.in.ua, 18 березня 2015, 12:44
0
523
Роздрукувати


 


Усі ми хочемо бути успішними та впевненими в собі людьми. Кожен намагається зрозуміти, що допомагає деяким людям значних життєвих висот. Для багатьох із нас стати успішною людиною – це мета всього життя.
Чи хочете ви бути успішним? Що таке успіх для вас? Роздумами над цими простими, на перший погляд, запитаннями у стінах Золочівського економічного ліцею почався виховний захід-тренінг, присвячений важливій темі: «Як досягти успіху?». Куратор групи Е-1 Ірина Богданівна Бірулін допомагала ліцеїстам повірити у власні сили, зрозуміти, що призведе до успіху та що робити, щоб бути успішним завжди. Корисний відеофільм, цінні поради із власного досвіду та вправи на впевненість-все це було продемонстровано3 березня нам, учням дев’ятого класу. Після своєрідного "знайомства" ми обговорювали та оцінювали долі людей, які стали успішними та відомими на увесь світ. Коко Шанель, Борис Філатов, Білл Гейтс та інші. На мою думку, люди, які стали успішними, завзято вчилися, багато працювали та знали, чого хочуть. На їхньому прикладі ми можемо зробити висновки про те, що успіх – це не подія, а процес. Успішними не народжуються. Ними стають. У цьому нас переконали інші цікаві завдання.
Дорога до успіху вимагає багато зусиль та праці над собою, і якщо людина не готова до цього, то всі мрії про успіх так і залишаться мріями. Найголовніше – це вибір цілі, мети та напрямку. Правильному вибору сприяють різні творчі заходи, тренінги, виховна робота та досвід інших людей. А здійснення мрій – це і є крок до успіху. Тому вірте в себе, вірте в успіх справи, якою ви займаєтеся, та впевнено йдіть до мети!

Ірина Рип’янчин,

ліцеїстка групи Е-1 

 


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама