Новини Золочівщини
19:40, 08 лютого 2014
1740
0

Основне – це безперебійне газопостачання споживачів

Основне – це безперебійне газопостачання споживачів
Admin
Фото: НУС

Зараз підприємство, яке забезпечує голубим паливом населення, підприємства, установи та організації переживає зміни. Відбулася реорганізація в газовому господарстві Львівщини ПАТ «Львівгаз». Наслідком реорганізації стало утворення на місці Золочівської філії УЕГГ районної служби Буського УЕГГ. Про це та інше спілкуємось із начальником Золочівської районної служби Буського управління експлуатації газового господарства Ігорем Едуардовичем ВОЛКОВИМ.

– Мене призначили 8 жовтня минулого року головним інженером Золочівської філії управління експлуатації газового господарства. Оскільки пройшла реорганізація ПАТ «Львівгаз», внаслідок чого залишилось вісім об’єднаних управлінь, у Золочеві залишилась районна служба, начальником якої призначили мене. Фактично, всі співробітники, які займаються обслуговуванням споживачів газу: бригади АДС, абонслужба та інші залишаються на своїх робочих місцях.

– Які основні завдання керівника служби?

– У сфері газового господарства працюю з 1991 року. Добре розумію роботу і те, чого від мене очікують. Основне – це безперебійне та безаварійне газопостачання жителям та установам Золочева і району. Слід віддати належне попередньому керівнику Золочівського УЕГГ Зеновію Шептицькому, внесок якого у галузь є вагомим. Адже маємо також і хороший кадровий ресурс, і господарську частину, і виробничу базу.

– Ви говорите про безаварійне газопостачання…

– Зараз триває опалювальний період, а тому, насамперед, звертаю увагу на справність димоходів. Знаю, що і на Золочівщині були випадки отруєння чадним газом. Основними причинами отруєння стають герметичні вікна та двері, через які повітря, що необхідне для повного згорання газу, не може потрапити в приміщення де встановлені газові прилади; несправність або засміченість димових та вентиляційних каналів; а також встановлення електровентиляторів у вентиляційні канали, які витягують чадний газ з димового каналу. Слід обов’язково перевіряти наявність тяги в димовому та вентиляційному каналах перед увімкненням та під час роботи газових приладів, забезпечувати своєчасну їх перевірку та ремонт. У разі відсутності тяги категорично заборонено користуватись газовими приладами. Неодмінно слід повідомляти газову службу за номером 104.

– Стосовно конкретних моментів у місті Золочеві, які є дотичними до газової служби, знаю, що виникали питання щодо газифікації комплексу «Спорт для всіх».

 

– У нас була зустріч із міським головою Ігорем Гриньківим та директором центру "Спорт для всіх" Ярославом Максимовичем з цього приводу (див фото уцентрі). Бачу у цьому закладі гарну перспективу і гарні починання міської ради, яка дбає про молодь, про населення. Дуже важливо зараз зацікавити молодих людей чимось корисним. Думаю, що в цьому плані з нашого боку однозначно буде сприяння.

– Якщо говорити про проекти благоустрою у Золочеві, то багато хто звертає увагу на ГРП, що розташований у сквері «Зелений яр» і має не надто привабливий вигляд (див. фото внизу). Чи можливо у перспективі перенести цей об’єкт?

– Отримав пропозицію від міського голови. Згідно з нормативними документами має бути певна віддстань ГРП від будинків і споруд. Розглядаємо цю пропозицію і приймем відповідне рішення. Можливо перенесемо в інше місце. Якщо цього зробити не вдасться, то будемо виходити із ситуації і зробимо так, щоб цей об’єкт мав на фоні скверу належний вигляд.

– Не можу оминути і цінову політику на газ. Адже знаємо, що внесено зміни до газових угод і Росія суттєво знизила ціну на газ…

– Так, згідно з урядовими домовленостями з 1 січня 2014 р. знижена ціна на газ і споживачам. Для промисловості тариф за 1000 куб. м газу становить 4231, 5 грн. з ПДВ, а для бюджетних установ і організацій – 3417, 5 грн. з ПДВ. Минулого року промисловим споживачам і бюджетним установам необхідно було сплачувати по 4665,3 грн. за 1000 куб. м газу.

Звичайно, безперебійне постачання газу можливе при платоспроможності споживачів. Отож, ми сподіваємось на співпрацю і в царині постачання газу для роботи котелень у місті.

 

Розмовляла Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.