Новини Золочівщини
10:47, 30 січня 2014
1015
0

БУДЬМО РОЗСУДЛИВИМИ

БУДЬМО РОЗСУДЛИВИМИ
Admin
Фото: НУС

Ще не так давно «Наша українська справа» писала про плани щодо реконструкції та облаштування території міського парку. Багато золочів’ян телефонували у редакцію, запитували наскільки це є реальним, висловлювали сподівання на те, що золочівський парк «Здоров’я» стане справді зоною відпочинку.

А днями  зіткнулись із фактами вандалізму у парку. Як повідомив керівник центральної рятувально-водолазної служби у Золочівському районі Борис Кондуш, було не лише зламано лавку-грибок, а й металеву огорожу, розбито вікна у приміщенні рятувальної служби з ознаками пострілів із пневматичної зброї.

 

– Я не можу зрозуміти з якою метою це було зроблено, – говорить Борис Борисович. – Хочу лише зауважити, що це не є чиясь особиста власність. Це – комунальна власність міста, надбання громади Золочева. Тому звертаюсь до золочів’ян із проханням бути розсудливими і зважати на свої вчинки, не нищити, не руйнувати, керуватись не емоціями, а здоровим глуздом. Сьогодні зламали лавку, а завтра гулятимете з дитиною у парку, яка може запитати, хто це зробив…

 

Леся ГОРГОТА

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.