БУДЬМО РОЗСУДЛИВИМИ

nus.in.ua, 30 січня 2014, 10:47
0
416
Роздрукувати
БУДЬМО РОЗСУДЛИВИМИ

Ще не так давно «Наша українська справа» писала про плани щодо реконструкції та облаштування території міського парку. Багато золочів’ян телефонували у редакцію, запитували наскільки це є реальним, висловлювали сподівання на те, що золочівський парк «Здоров’я» стане справді зоною відпочинку.

А днями  зіткнулись із фактами вандалізму у парку. Як повідомив керівник центральної рятувально-водолазної служби у Золочівському районі Борис Кондуш, було не лише зламано лавку-грибок, а й металеву огорожу, розбито вікна у приміщенні рятувальної служби з ознаками пострілів із пневматичної зброї.

 

– Я не можу зрозуміти з якою метою це було зроблено, – говорить Борис Борисович. – Хочу лише зауважити, що це не є чиясь особиста власність. Це – комунальна власність міста, надбання громади Золочева. Тому звертаюсь до золочів’ян із проханням бути розсудливими і зважати на свої вчинки, не нищити, не руйнувати, керуватись не емоціями, а здоровим глуздом. Сьогодні зламали лавку, а завтра гулятимете з дитиною у парку, яка може запитати, хто це зробив…

 

Леся ГОРГОТА

ТЕГИ: газета, №9
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама