Мультимедійне виховання в сучасній освіті

nus.in.ua, 13 жовтня 2015, 11:29
0
304
Роздрукувати
Мультимедійне виховання в сучасній освіті

Педагоги, працюючи з дітьми, повинні постійно вдосконалюватися. Не лише цікавитися новими методиками викладання своїх предметів чи дбати про урізноманітнення навчального процесу, а й знаходити шляхи до кращого порозуміння з дітьми. Тут потрібен не лише індивідуальний підхід до кожного учня. Учитель має сам розуміти, що його вихованці різні, і допомагати дітям приймати відмінності їхнього оточення.

Саме такій меті був присвячений українсько – чеський семінар «Мультикультурне виховання в школі», що проходив 7 жовтня у Львові. Його активними учасниками стали педагоги з різних освітніх закладів Львівщини. Зокрема, Золочівський економічний ліцей представляли Боднар Марія Михайлівна та Олексин Ірина Миколаївна.

Захід організовано в рамках проекту «Альтернативна освіта для українських шкіл» Асоціацією з міжнародних питань та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Семінар відкрила координатор міжнародних проектів АМО Оденка Вагнерова.

Про можливості використання мультикультурного виховання в сучасній школі розповіла завідувач кафедри соціальної педагогіки Університету ім.. Т.Г.Масарика (м. Брно) Ленка Гулова. А випускниця магістерської програми «Спеціальна педагогіка для вчителів» цього ж навчального закладу Маркета Седлакова показала, як використати в педагогічній практиці здобутий досвід міжкультурного порозуміння.

У практичній частині семінару вчителі мали чудову нагоду стати учасниками структурованої драматичної гри «Адам у скруті». Її провели викладач драматичного виховання кафедри соціальної педагогіки Ленка Ремсова та докторант навчальної програми «Педагогіка» Університету ім.. Т.Г.Масарика Вероніка Нидрлова. У ході гри педагоги вкотре переконалися, що найважливішими чинниками у спілкуванні між людьми, особливо дітьми, повинні бути толерантність, повага, здатність чути інших у діалозі й конструктивна співпраця.

Таке навчання допомагає краще розуміти проблеми учнівського колективу і створювати максимально комфортні умови для перебування в дитячому середовищі, у якому кожна дитина прагне, щоб її визнавали!

 

 

Ірина Миколаївна Олексин,

учитель української мови

Золочівського економічного ліцею

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама