Новини Золочівщини
11:29, 13 жовтня 2015
701
0

Мультимедійне виховання в сучасній освіті

Мультимедійне виховання в сучасній освіті
Gazeta
Фото: НУС

Педагоги, працюючи з дітьми, повинні постійно вдосконалюватися. Не лише цікавитися новими методиками викладання своїх предметів чи дбати про урізноманітнення навчального процесу, а й знаходити шляхи до кращого порозуміння з дітьми. Тут потрібен не лише індивідуальний підхід до кожного учня. Учитель має сам розуміти, що його вихованці різні, і допомагати дітям приймати відмінності їхнього оточення.

Саме такій меті був присвячений українсько – чеський семінар «Мультикультурне виховання в школі», що проходив 7 жовтня у Львові. Його активними учасниками стали педагоги з різних освітніх закладів Львівщини. Зокрема, Золочівський економічний ліцей представляли Боднар Марія Михайлівна та Олексин Ірина Миколаївна.

Захід організовано в рамках проекту «Альтернативна освіта для українських шкіл» Асоціацією з міжнародних питань та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. Семінар відкрила координатор міжнародних проектів АМО Оденка Вагнерова.

Про можливості використання мультикультурного виховання в сучасній школі розповіла завідувач кафедри соціальної педагогіки Університету ім.. Т.Г.Масарика (м. Брно) Ленка Гулова. А випускниця магістерської програми «Спеціальна педагогіка для вчителів» цього ж навчального закладу Маркета Седлакова показала, як використати в педагогічній практиці здобутий досвід міжкультурного порозуміння.

У практичній частині семінару вчителі мали чудову нагоду стати учасниками структурованої драматичної гри «Адам у скруті». Її провели викладач драматичного виховання кафедри соціальної педагогіки Ленка Ремсова та докторант навчальної програми «Педагогіка» Університету ім.. Т.Г.Масарика Вероніка Нидрлова. У ході гри педагоги вкотре переконалися, що найважливішими чинниками у спілкуванні між людьми, особливо дітьми, повинні бути толерантність, повага, здатність чути інших у діалозі й конструктивна співпраця.

Таке навчання допомагає краще розуміти проблеми учнівського колективу і створювати максимально комфортні умови для перебування в дитячому середовищі, у якому кожна дитина прагне, щоб її визнавали!

 

 

Ірина Миколаївна Олексин,

учитель української мови

Золочівського економічного ліцею
Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.