Новини Золочівщини
22:20, 22 січня 2014
1783
0

У НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ВВ МВС УКРАЇНИ – НОВОСІЛЛЯ

У НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ВВ МВС УКРАЇНИ – НОВОСІЛЛЯ
Admin
Фото: НУС

17 січня в Навчальному центрі ВВ МВС України під час прийому курсантів, що прибули на навчання з військових частин внутрішніх військ перебував начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України генерал-майор Сергій Кульчицький.

 

Метою візиту була участь у заходах з нагоди завершення будівництва та здавання в експлуатацію казарми покращеного типу для курсантів Навчального центру ВВ МВС України.

 

У ході урочистих заходів зі словами привітання до особового складу звернувся начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України генерал – майор Сергій Кульчицький: «Сьогодні в Навчальному центрі приємний і знаковий день. Тому, що вперше Вашими силами і за підтримки командувача внутрішніх військ було відремонтовано казарменне приміщення таке, як воно має бути… Сьогоднішня подія це приклад того, що ми з Вами повинні робити щоденно для розбудови внутрішніх військ та нашої держави». Після цього під бурхливі оплески він вручив символічний ключ від казарми командиру 3 навчальної роти майору Сергію Карлащуку.

 

Під час офіційної частини заходу начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України генерал-майор Сергій Кульчицький та начальник управління розквартирування і капітального будівництва ГУВВ МВС України полковник Володимир Воскобойник урочисто перерізали червону стрічку.

 

Далі відбулось освячення житлових приміщень священнослужителями різних релігійних конфесій.

Учасники заходу здійснили огляд приміщень казарми покращеного типу, а на виході з казарми запустили повітряні кульки, як символічне прийняття об’єкту в експлуатацію.

 

Проектна місткість казарми покращеного типу розрахована на 60 ліжко-місць. Усі кімнати та місця спільного користування оздоблені у відповідності до найсучасніших вимог.

 


Роман Сидорович, майор

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter
Коментувати (0)
Інформація
Відвідувачі, що знаходяться в групі Гости, не можуть залишати коментарі до цієї публікації.