У НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ВВ МВС УКРАЇНИ – НОВОСІЛЛЯ

nus.in.ua, 22 січня 2014, 22:20
0
1190
Роздрукувати
У НАВЧАЛЬНОМУ ЦЕНТРІ ВВ МВС УКРАЇНИ – НОВОСІЛЛЯ

17 січня в Навчальному центрі ВВ МВС України під час прийому курсантів, що прибули на навчання з військових частин внутрішніх військ перебував начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України генерал-майор Сергій Кульчицький.

 

Метою візиту була участь у заходах з нагоди завершення будівництва та здавання в експлуатацію казарми покращеного типу для курсантів Навчального центру ВВ МВС України.

 

У ході урочистих заходів зі словами привітання до особового складу звернувся начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України генерал – майор Сергій Кульчицький: «Сьогодні в Навчальному центрі приємний і знаковий день. Тому, що вперше Вашими силами і за підтримки командувача внутрішніх військ було відремонтовано казарменне приміщення таке, як воно має бути… Сьогоднішня подія це приклад того, що ми з Вами повинні робити щоденно для розбудови внутрішніх військ та нашої держави». Після цього під бурхливі оплески він вручив символічний ключ від казарми командиру 3 навчальної роти майору Сергію Карлащуку.

 

Під час офіційної частини заходу начальник управління бойової та спеціальної підготовки ГУВВ МВС України генерал-майор Сергій Кульчицький та начальник управління розквартирування і капітального будівництва ГУВВ МВС України полковник Володимир Воскобойник урочисто перерізали червону стрічку.

 

Далі відбулось освячення житлових приміщень священнослужителями різних релігійних конфесій.

Учасники заходу здійснили огляд приміщень казарми покращеного типу, а на виході з казарми запустили повітряні кульки, як символічне прийняття об’єкту в експлуатацію.

 

Проектна місткість казарми покращеного типу розрахована на 60 ліжко-місць. Усі кімнати та місця спільного користування оздоблені у відповідності до найсучасніших вимог.

 


Роман Сидорович, майор

ТЕГИ: газета, №8
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама