Допомога сім'ї захисника

nus.in.ua, 7 тра 2015, 12:21
0
549
Роздрукувати
http://nus.in.ua/uploads/posts/1430990116_img_3477.jpg

 

   В одному із номерів нашої газети ми розповідали про  сім'ю Товарницьких із Червоного, про Руслана Товарницького – справжнього патріота, який, незважаючи на проблеми із здоров'ям, все ж пішов боронити нашу країну на Схід. Вдома залишилась дружина з двома малолітніми дітьми. Голова ГО «Фундація Шопських» Федір Шопський, почувши про таку  сім'ю, відвідав їх та допоміг продуктами харчування. Алла Товарницька розповіла про своє складне життя і те, що планує відремонтувати свою стару хатинку.Днями Алла розпочала ремонті роботи з перекриття даху, тож Федір Шопський виявив бажання допомогти матеріально сім’ї в такий скрутний для них час. Він закупив деякі необхідні будівельні матеріали. Жінка висловила велику подяку доброчинцю, адже, як каже вона: «Сама нізащо б не впоралась. Надіюсь, що скоро у  нас буде тепле та затишне житло. Нам для щастя багато не треба, лиш би ми з дітками жили в мирі та спокої в своїй маленькій, зате затишній хатинці».
   Федір Шопський розповідає: «Я не можу стояти осторонь подій, які відбуваються в країні. Я не можу бути байдужим до тих, хто потребує допомоги. Тому намагаюсь працювати не тільки для добробуту власної сім’ї, але й вносити свою лепту в розвиток країни, по можливості допомагаю сім’ям, чоловіки яких захищають країну, періодично відвідуємо дитячий будинок в с. Сасів «Рідний дім», проводимо безкоштовні курси підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання для сімей, яким не по-кишені дорогі репетитори. Знаю, що це незначна робота, але, якщо кожен у міру своїх можливостей буде працювати на благо нашої країни, то разом можна досягнути високих результатів.


Наталія Гурська
Фото автора


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама