Гостинна зустріч у "Рідному домі"

nus.in.ua, 26 березня 2015, 11:06
0
451
Роздрукувати
http://nus.in.ua/uploads/posts/1427360760_dsc_0202.jpg

23 березня голова ГО «Фундація Шопських» Федір Шопський завітав у районний дитячий будинок «Рідний дім», що знаходиться у селі Сасів. Федір Іванович зустрівся з вихованцями  «Рідного дому» та передав їм продукти харчування.

Під час зустрічі Федір Шопський сказав: «Ситуація, яка відбувається в країні привела до того, що багато людей стали соціально активнішими. Наша громадська організація також допомагає воїнам в зоні АТО. Дякувати Богу, ми зараз маємо незначне перемир’я, і військові є більш забезпеченими порівняно із минулим роком. Ми допомагаємо різним верствам населення: і дітям, і дорослим. Тому, що людей, яким потрібна наша допомога є багато. Ви виростете, станете дорослими і самодостатніми. Я б хотів, щоб ви завжди знаходили можливість і бажання допомагати людям. Допомагати можна не лише матеріально. Допомога в багатьох моментах життя – це моральна та духовна підтримка. Впевнений, ви знаєте, що таке підтримка, тому, що зростаєте в такому дружньому колективі, великій сім’ї. Людина створена так, що сама по собі існувати не може. Ми існуємо в громаді, в колективі, тому підтримка та допомога мають таке велике значення».
 
 
Наталія Гурська
 фото автора

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама