Гостинна зустріч у "Рідному домі"

23 березня голова ГО «Фундація Шопських» Федір Шопський завітав у районний дитячий будинок «Рідний дім», що знаходиться у селі Сасів. Федір Іванович зустрівся з вихованцями  «Рідного дому» та передав їм продукти харчування.
Під час зустрічі Федір Шопський сказав: «Ситуація, яка відбувається в країні привела до того, що багато людей стали соціально активнішими. Наша громадська організація також допомагає воїнам в зоні АТО. Дякувати Богу, ми зараз маємо незначне перемир’я, і військові є більш забезпеченими порівняно із минулим роком. Ми допомагаємо різним верствам населення: і дітям, і дорослим. Тому, що людей, яким потрібна наша допомога є багато. Ви виростете, станете дорослими і самодостатніми. Я б хотів, щоб ви завжди знаходили можливість і бажання допомагати людям. Допомагати можна не лише матеріально. Допомога в багатьох моментах життя – це моральна та духовна підтримка. Впевнений, ви знаєте, що таке підтримка, тому, що зростаєте в такому дружньому колективі, великій сім’ї. Людина створена так, що сама по собі існувати не може. Ми існуємо в громаді, в колективі, тому підтримка та допомога мають таке велике значення».
 
 
Наталія Гурська
 фото автора

[add-favorites][/add-favorites] [del-favorites][/del-favorites]

Оставить комментарий
[vk]
Войти через:
[/vk] [vk][/vk] [odnoklassniki][/odnoklassniki] [facebook][/facebook] [mailru][/mailru] [google][/google] [yandex][/yandex] [vk]
[/vk]