Ветеран мріяв відсвяткувати 9 травня зі своїм онуком, але він загинув у бою

nus.in.ua, 4 тра 2015, 16:53
0
369
Роздрукувати
Ветеран мріяв відсвяткувати 9 травня зі своїм онуком, але він загинув у бою

 
 

 

97-річний ветеран Другої світової війни Іван Залужний, дід загиблого на Донбасі молодшого лейтенанта Національної гвардії Івана Гутник-Залужного із Запоріжжя, заявив, що мріяв відсвяткувати День Великої Перемоги 9 травня зі своїм онуком.

"Але він загинув у бою при захисті своєї батьківщини. Мій онук часто говорив, що теж буде захищати батьківщину, як його дід, і готовий віддати життя за свободу своєї України", - заявив Залужний.

Раніше Іван Залужний на похоронах закликав своїх російських побратимів, з якими разом пройшов війну від Москви до Варшави, попросити президента РФ Володимира Путіна припинити війну.

"Ми з вами, дорогі росіяни, ділили хліб навпіл, курили одну цигарку на 20 осіб, один одного захищали в окопах, а тепер Путін посилає ваших онуків вбивати наших", - сказав ветеран.

Режисер: Олесь Санін.
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама