На вулиці Львівській розпочали будівництво спортивного майданчика

nus.in.ua, 30 квітня 2015, 18:29
0
623
Роздрукувати

28 квітня на вулиці Львівській у місті Золочеві розпочато будівництво універсального спортивного майданчика. Це один із тих проектів, що здобув перемогу в конкурсі мікропроектів Львівської обласної ради. У вівторок працівники ТзОВ «Золочівагробуд» зробили розмітку території, завезли пісок, а вже сьогодні тут справді кипить робота.
Володимир ЮРЦАН, житель масиву, добре розуміє  необхідність таких споруд для розвитку дітей та молоді:
– Добре, коли громада вміє об‘єднуватись навколо добрих справ. Одна справа чекати, поки хтось і про нашу вулицю згадає, і зовсім інша річ – взяти і зробити. У нашому масиві надзвичайно багато дітей та молоді. Про те, що тут потрібен майданчик говорилось багато років. Однак, лише минулого року ми змогли спільно із міською владою збудувати тут місце для відпочинку дітей. Проте усі розуміють, що діти ростуть, розвиваються і набагато краще, коли вони гратимуть футбол у дворі, аніж проводитиму час, просто тиняючись вулицями. Побачили, що місця тут вистачає для будівництва ще й спортивного майданчика. Одразу звернувся до міського голови Ігоря Гриньківа із проханням розглянути варіант будівництва поруч спортивного майданчика. А цього року міський голова запропонував мешканцям вулиці Львівської брати участь у конкурсі мікропроектів розвитку місцевих громад. Депутати міської ради заклали в міському бюджеті кошти на співфінансування, 5 відсотків вартості зібрали спільно громадою. На такому спортивному майданчику зможуть займатись не тільки молодь та підлітки. Тут також і дорослі зможуть зіграти у волейбол чи футбол. Відтепер мешканцям нашого масиву не доведеться для цього іти в центр, на стадіон чи деінде. Хочу зазначити, що у будь-якій справі важливу роль відіграє насамперед бажання громади щось змінити, бажання працювати і бачення кінцевої мети і перспективи. Сьогодні наша перспектива – це молодь та діти, які мають зростати здоровими.
Леся ГОРГОТА

Фото автора
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Чи готові ви платити більше податків заради порятунку України від кризи?
так, готовий затягнути пасок
ні, тільки не за мій рахунок

 
Реклама