На вулиці Січових Стрільців будують спортивний майданчк

nus.in.ua, 23 квітня 2015, 17:56
0
722
Роздрукувати
На вулиці Січових Стрільців  будують спортивний майданчк

У понеділок на вулиці Січових Стрільців у Золочеві розпочато будівництво універсального спортивного майданчика. У попередньому номері нашого часопису ми розповіли, що Золочів здобув перемогу у конкурсі мікропроектів місцевого розвитку, який проводила Львівська обласна рада.
Своїми міркуваннями ділиться помічник міського голови Золочева Надія КОНОНЕНКО, мешканка будинку 21 на вул. Січових Стрільців:
– Минулого року у нашому дворі побудували дитячий майданчик. Ще тоді мешканці висловили думку про те, щоб спорудити поруч спортивний майданчик для підлітків. Ідея хороша, але ж її втілювати треба. Ми звернулись до міського голови Ігоря Гриньківа з проханням посприяти у будівництві майданчика. Ігор Михайлович запропонував долучатись до конкурсу мікропроектів. Умовою участі була обов‘язкова участь громади у фінансуванні проекту в розмірі не менше 5 відсотків. Ми спільно зібрали кошти, міська рада підготувала необхідні документи. Депутати міської ради виділили кошти на співфінансування проекту із міського бюджету. І ось сьогодні вже розпочато будівництво майданчика. Приємно, що роботи виконує ТзОВ «Золочівагробуд», бо знаю, що це підприємство зробить роботи не лише оперативно, а й якісно. Тішуся, що саме на нашій вулиці першим розпочато будівництво одного з трьох універсальних спортивних майданчиків, які перемогли у конкурсі мікропроектів.
А ось  що про будівництво спортмайданчика говорить Зоряна ВИСОЦЬКА, мешканка будинку № 23 на вул. Січових Стрільців:
– У теперішній час майданчики, чи то спортивний, чи дитячий у містах дуже потрібні. Наші діти багато часу проводять за комп‘ютерами. Та й у школі велике навантаження. То ж, звичайно, що я рада тому, що у нас будується спортивний майданчик. Я вдячна сусідам, які хочуть зробити свій внесок у розвиток нашого міста, вдячна міській владі, яка всіляко, насамперед фінансово, сприяла тому, щоб наш проект взяв участь у конкурсі і переміг.Леся Горгота

Фото автора
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама