Перемога юних музикантів

nus.in.ua, 23 березня 2015, 17:33
0
348
Роздрукувати
Перемога юних музикантів

 

 

 
Уже не вперше учні класу викладача Золочівської державної музичної школи Галини Петрівни Осташевської займають призові місця у різноманітних конкурсах. Семен Ничвид учень 3 класу музичної школи знову порадував нас перемогою: зайняв ІІ місце на обласному огляді-конкурсі баяністів-акордеоністів, що відбувся цьогоріч у Львові 11 березня. Семен представив на конкурсі  музичні твори: прелюдію «До-мінор» Й. С. Баха та вальс-мюзет «Свет и тени» П. Піццигоні, Є. Дербенко «Дивертисмент» в 3 частинах (Міні-вальс, Полька-інтермецо, Тарантела). А ІІІ місце у цьому ж конкурсі зайняла Зоряна Муц (5 клас), яка представила «Прелюдію До-мінор» Бах, «Тема і варіації» Юрія Щуровського, «Улюблений мультик» Віктора Власова.
«Загалом у конкурсі брало участь 28 учасників із Львівщини. Це багато для такого конкурсу. І достатньо складно було зайняти призові місця, – розповідає викладач Г. П. Осташевська. – Журі відмітило майстерність, характер, динамічність виконання Семеном та Зоряною музичних творів, за що вони і нагороджені призовими місцями».
Ірина ДОМАРЕЦЬКА

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама