В гостях у "Малятка"

nus.in.ua, 17 березня 2015, 17:27
0
452
Роздрукувати

 Урочисто та святково розпочався ранок 11 березня у ДНЗ №4 «Малятко» (завідувач Людмила Віталіївна Кобринович). Дітвора старшої групи одягнена у вишиванки. У дівчаток заплетені у волоссячко стрічки та червоні маки, а хлоп’ятка, наче козаки у пишних шароварах. Усі хвилюються адже у них сьогодні свято «Вшануймо великого Кобзаря».

Вихователь старшої групи та ведуча Світлана Богданівна Борщ, музичний керівник Ірина Степанівна Жабінська та методист Марія Василівна Величко підготували таке чудове пізнавальне свято для малечі. Дітлахи продемонстрували свою акторську майстерність співаючи пісні, розповідаючи вірші, танцюючи. Глядачами були дітки молодших груп, які на диво тихо, уважно та із захопленням спостерігали за дійством.
Крім цього у всіх вікових групах вихователі, батьки, старші дошкільники підготували виставку про життя та творчість Тараса Шевченка.
 
УРСЬКА
 
 
 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.

Читайте також

0 Коментарів
Увійдіть, щоб залишити коментар.

Залишаючи коментар, будь ласка, пам'ятайте, що зміст і тон Вашого повідомлення можуть зачіпати почуття реальних людей, що безпосередньо чи опосередковано мають відношення до даної новини. Виявляйте також повагу та толерантність до своїх співрозмовників навіть у тому випадку, якщо Ви не поділяєте їхню думку. Ваша поведінка за умов свободи висловлювань та анонімності, наданих інтернетом, змінює не тільки віртуальний, але й реальний світ.

Користувачі, які порушують ці правила грубо або систематично, будуть заблоковані.

Ваше Ім'я:
Ваш E-Mail:
Введіть код:

ПОПУЛЯРНІ

Читані Коментовані Соціальні

Ми в соцмережах

ОПИТУВАННЯ

Як ви зберігаєте свої заощадження?
у доларах
у гривні
в євро
в іншій валюті
в різних валютах
у золоті
у цінних паперах
вкладаю у дорогі речі і нерухомість
мені немає чого відкладати, звожу кінці з кінцями

 
Реклама